Informace z realizace

Projekty z prvního ročníku Dáme na vás “ Oživení přírodního amfiteátru Čertova rokle“ a „Altánek – tančírna v parku“ jsou zase blíže k dokončení.

U projektu amfiteátru proběhlo předání díla „schody v Čertově rokli“. Ještě bude třeba dokončit a upravit některé nedodělky a závady, ale jinak je tato část projektu již ukončena. Byla zde navezena a vyrovnána zemina a zaseta tráva. Amfiteátr bude opatřen páskou a cedulí, která případné návštěvníky upozorní, aby sem zatím nevstupovali. Jakmile tráva vyroste a zpevní se, mohou zde návštěvníci pobývat. Bude však třeba dbát určité opatrnosti, přece jen se jedná o přírodní amfiteátr a nové terénní schodiště nemůže být opatřeno zábradlím.
Po realizaci druhé části projektu, která se připravuje, se návštěvníci dočkají i mobilního osvětlení pro večerní představení. Kromě primární funkce – zajištění viditelného průchodu před, po a částečně i během představení, všechny zajisté překvapí i kouzelná atmosféra, kterou osvětlení vytvoří.

Altánek již má svoje zastřešení, které mu dodává konečný vzhled.  Ještě zbývají dokončovací práce, úprava okolí a hlavně důležitá přípojka elektřiny. Pak už na něm budou moci první tanečníci vyzkoušet své taneční kroky a variace 🙂

Informace z realizace dalších vítězných projektů se dozvíte v sekci „Realizace projektů„. Podívejte se, jak realizujeme vaše nápady pro Brno. Dáme na vás!