Nevhodné projekty

Následující projekty není možné zveřejnit v Galerii a pustit do podzimního hlasování, protože nesplňují požadavky formální správnosti a vhodnosti projektů dle Zásad.Projekt Navrhovatel Zdůvodnění
Více zeleně a hřiště na Kociánce Jan Novák Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Podchod/nadchod u Olympie Vendula Martinková Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
ZŠ Vejrostova znovu u krejčího Martina Jančová Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1a. Projekt není veřejně prospěšný a maří vynaložené investice.
Podaří se zpřístupnit Židenické nádraží? Zdeněk Sochor Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Zákaz letzadel Michal Tomášek Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1k. Projekt nesmí zavádět regulační omezení.
Stop městským penězům do ohňostrojů Jiří Kolman Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1k. Projekt nesmí zavádět regulační omezení.
Oprava stezky zdraví Brno – Lelekovice Josef Ptáček Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
chodník při ulici Jihlavské Gabriela Tichá Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Důstojný parkál+cyklostezka u krematoria Jaroslav Chmelař Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Sběrné středisko EKODVŮR v Brno-střed Alena Konečná Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.