Nevhodné projekty

Následující projekty není možné zveřejnit v Galerii a pustit do podzimního hlasování, protože nesplňují požadavky formální správnosti a vhodnosti projektů dle Zásad.Projekt Navrhovatel Zdůvodnění
Chodník namísto bláta na Lesné Martin Zeman Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Zákaz vyhlídkových letadel nad Brnem Michal Tomášek Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1k. Projekt nesmí zavádět regulační omezení.
Zjazd z D1 na ulicu Turanka/Prumyslova Marek Bedlek Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
OG Emil Martinka Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1k. Projekt nesmí zavádět regulační omezení.
Umělecká stezka Petra Skotáková Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e, 1h. Projekt musí být na majetku a území města a projekt nesmí propagovat produkty, služby, činnosti či stanoviska subjektů komerčního i nekomerčního charakteru, zejména náboženského či politického.
Hodiny na autobusovem nadrazi Marcela Pěčková Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
DRŽ SE VPRAVO (Bohunická × Sokolova) Lukáš Janků Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1k. Projekt nesmí zavádět regulační omezení.
Rozšíření úzkého výjezdu z podjezdu Lukáš Janků Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Rozhledna na nejvyšším bodě Brna! (PD) Tomáš Jašíček Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Odstranění rozhledny "Holedná" Petr Dobrovolný Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1a. Projekt není veřejně prospěšný. Projekt nic nového nevytváří a má destruktivní charakter.
Cyklostezka mezi Soběšicemi a Útěchovem Josef Bugner Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Nasvícení maloměřického komínu Pavel Novotný Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Zeleň pro naše děti Irena Langerová Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. 5., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.