Nevhodné projekty

Následující projekty není možné zveřejnit v Galerii a pustit do podzimního hlasování, protože nesplňují požadavky formální správnosti a vhodnosti projektů dle Zásad.Projekt Navrhovatel Zdůvodnění
Bílé střechy = příjemnější léto v MHD Michal Polanský Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Bezpečný nájezd na ul. Sportovní Jiří Wagner Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Úspora financí 0,5 mil Kč ročně Miroslav Cepl Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1a. Vzhledem k vynaloženým investicím a rovněž s ohledem na atraktivitu díla z hlediska turistického zájmu a jeho ojedinělost v rámci evropského kontextu projekt není veřejně přínosný.
Sledování efektivity práce osob na VPP Petr Bokůvka Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1a. Projekt není veřejně přínosný a také není v souladu s legislativou.
Město lidem - obytná zóna Botanická Jiří Bilík Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Zelená či bílá střecha nádraží u Grandu Michal Polanský Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Pamětní kámen na náměstí Svobody David Repecký Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1i. Projekt nesmí propagovat produkty, služby, činnosti či stanoviska subjektů komerčního, nekomerčního, náboženského či politického charakteru.
Zrušení participativního rozpočtu Ferdinand Vaněk Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1a. Projekt není veřejně přínosný - nic nového nevytváří, má destruktivní charakter.
Synergie Zdeněk Zátopek Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Čistší vzduch v Brně Zuzana Králová Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1d. Město nemá kompetenci projekt realizovat.
Cyklochodník podél Jihlavské ulice Tomáš Vlček Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Rynek Jiří Jelínek Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.
Nová kašna na Svoboďáku Jan Novák Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1f. Celkové předpokládané náklady na realizaci projektu včetně jeho provozních nákladů po dobu 3 let překračují 3 miliony korun (včetně DPH).
Rozhledna na Kamenném vrchu Jan Pavlík Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1f. Celkové předpokládané náklady na realizaci projektu včetně jeho provozních nákladů po dobu 3 let překračují 3 miliony korun (včetně DPH).
Zlepšení průjezdnosti Petr Směja Projekt nevyhovuje Zásadám PaRo čl. V., bod 1e. Projekt musí být na majetku a území města.