Podpořili jste 109 z celkového počtu 133 podaných projektů!

Přesně 109 projektů jste podpořili v rámci druhého ročníku brněnského participativního rozpočtu. Na tlačítko „líbí se mi“ jste klikli 36085krát a celkem 35 projektů bylo podpořeno podpisy. Díky za vaši aktivitu!

Teď si můžete na nějakou dobu odpočinout a užívat letního počasí 🙂 Do konce září 2018 bude město všechny podpořené projekty posuzovat dle jejich proveditelnosti napříč odbory Magistrátu města Brna a rovněž z pohledu jednotlivých městských částí, kterých se ten který zlepšovák pro Brno týká. Již teď ale můžete, stejně jako tomu bylo v minulém roce, využít chytrých filtrů a mrknout, jaké projekty jste v rámci tohoto ročníku podali například dle městských částí či jaké projekty jsou vyhodnocovány jako proveditelné nebo naopak sítem realizovatelnosti neprošly.

V listopadu opět proběhne boj o velké finále, kdy může každý Brňan či Brňanka v termínu od 1. do 22. listopadu 2018 rozhodnout, jaké projekty se začnou v roce 2019 realizovat.

Ještě jednou děkujeme nejen všem podporujícím, ale rovněž aktivním navrhovatelům něčeho dobrého pro Brno. Užijte si krásné a pohodové léto, my jdeme posuzovat! 🙂