Podpořili jste ty nejlepší!

V letošním ročníku Dáme na vás Brňané podali 114 nápadů, jak zlepšit své okolí a různá místa po Brně. Vy jste svými „líbí se mi“ a podpisy podpořili ty nejlepší z nich. 90 projektů v celkové hodnotě 174 mil. Kč jste přiblížili k velkému listopadovému hlasovacímu finále.

A co Brňané nejvíc podporují? Sportovní aktivity – hřiště, kluziště, cyklostezky, ale také myslí na přírodu – revitalizují různá místa ve svém okolí, zajímají se i o chodníky a parkoviště. Podpořili jste i nápady pro zdravotně postižené a nemocné děti. Všechny projekty si můžete prohlédnout v galerii projektů. Využijte našich chytrých filtrů a můžete se podívat, jaké projekty byly podpořené dle oblasti projektu nebo dle městské části.

Nyní město Brno bude posuzovat proveditelnost podpořených projektů v rámci pracovní skupiny složené ze zástupců jednotlivých odborů Magistrátu města Brna. Následně budou projekty zasílány k vyjádření příslušným městským částem dle umístění. Na konci září budeme znát ty, které postoupí do listopadového finále, kde pouze vy, Brňané, rozhodnete, které projekty bude město Brno v dalším roce realizovat.

My totiž Dáme na vás!