Nový park pro Sadovou - Královo pole
v realizaci
Tomáš Dupal
2 555 000 Kč (navržený)
Zeleň
Brno - Královo Pole
2019
375 líbí se mi (podpořen podpisovým archem)
2165 kladných hlasů
Kancelář participace

Vybudování odpočinkové zóny - parku, lanového a motorického hřiště na části pozemku města Brna v katastrálním území Sadová, p.č. 102/1..

V současné době je v oblasti Sadová pár menších dětských hřišť, ale žádný park nebo sportoviště. Po dokončení výstavby pojme oblast Sadová cca 4500 obyvatel. Proto je důležité vytvořit v oblasti dětská hřiště, sportovní hřiště a parky s kapacitou odpovídající počtu obyvatel.

Vytvořme na části výše zmíněného pozemku města Brna prostor, kde bude možné zajít s dětmi, potkávat se s přáteli, sportovat a relaxovat.

Nový park pro Sadovou bude představovat místo, kde najdou vyžití děti, rodiče i prarodiče.

Děti a mládež se mohou zabavit v lanovém parku, všechny věkové kategorií mohou protáhnout svá těla a procvičit motorické schopnosti v motorickém parku, nebo si jen sednout na lavičku a relaxovat..

Hlasovací video

VEŘEJNÝ PŘÍNOS PROJEKTU: Vytvoříme veřejný prostor pro aktivní odpočinek. Místo kde se budou bavit, relaxovat a cvičit děti, dospělí i senioři.

Deník projektu

Datum Popis
únor 2020 Schválení rozpočtového opatření a realizátora projektu: Kancelář participace (Zastupitelstvo města Brna dne 11. února 2020).

Rozpočet projektu - návrh

Posouzení proveditelnosti