Vycházky do ZOO pro nezadané
nezískal podporu
Jana Konečná
20 000 Kč (navržený)
Zvířata
Brno - Bystrc
2020
58 líbí se mi

Brno nás každý měsíc pozve na vycházku do zoologické zahrady. Tedy nás, kteří jsme nezadaní a rádi bychom byli chvilku mezi lidmi v podobné situaci. Vstupné si každý zaplatí sám, Brno akci jen zpropaguje v Metropolitanu a na webu města.

Minimální náklady stačí Brnu na to, aby každý měsíc uspořádalo pěknou akci pro řadu svých občanů. Zvadlo do časopisu Metropolitan, článek na web Brna. Místo srazu bude vždy u brány zahrady, tedy ještě pod pokladnami. Aby měl každý příchozí ještě možnost to "otočit" 🙂 Hodina srazu se ale bude měnit, ZOO totiž zavírá v létě v šest, v zimě už ve čtyři.
Vycházky budou mít vždy podobný scénář, nepočítá se s žádným organizátorem. Od pokladem povedou první kroky vždy do Beringie k medvědům kamčatským, je to po rovině a vždy zajímavé. A potom již podle domluvy, například k lachtanům, bobrům, vlkům a rysům, na vláček za žirafami a klokany a nebo jinam. A mezitím spousty dalších úžasných zvířátek... Prostě jde o to užít si pěkně den s podobně laděnými lidmi.

VEŘEJNÝ PŘÍNOS PROJEKTU: Projekt je prospěšný pro řadu občanů všeho věku, kteří získají novou společenskou příležitost. A nejde jen o možnost navázat nová přátelství nebo najít partnera či partnerku, někdy stačí moct si prostě popovídat s někým, kdo je na tom podobně.

Rozpočet projektu - návrh