Hřiště s kuličkovou dráhou v Žebětíně
stažen
Nikola Prokešová
2 090 000 Kč (navržený)
Děti
Brno - Žebětín
2021
78 líbí se mi

Netradičně pojaté hřiště s kuličkovou dráhou má za cíl stát se oblíbeným výletním cílem pro mnohé brněnské rodiny. Především by však sloužilo pro místní děti. Současně by bylo vybudováno i veřejné ohniště k setkávání na klidném místě.

Projekt pro dětské hřiště s kuličkovou dráhou v Žebětíně v ulici U Hájovny v blízkosti lesa má za cíl vybudovat netradiční herní prvky pro děti a rodiny včetně veřejného ohniště. V těsné blízkosti plánovaného nového hřiště je nyní víceúčelové hřiště pro hru s míčem.

Samotnou dominantou by byla kuličková dráha, kterou děti prostě milují. Dále by hřiště bylo vybaveno tematicky postavenými herními prvky na míru, tak jak si dané místo zaslouží. Inspirací by byl les - místní lesní zvířata a rostliny. Vše v konceptu, který by zapadal do tohoto jedinečného místa se zajímavou atmosférou.

Současně vybudované ohniště s odpočinkovou zónou by završilo myšlenku vytvořit přátelské místo k setkávání celých rodin.

VEŘEJNÝ PŘÍNOS PROJEKTU: Cílem projektu je postavit pro místní rodiny hřiště v městské části Brno - Žebětín. Nabídnout všem brněnským rodinám zajímavý výletní cíl a klidné místo pro setkávání.

Rozpočet projektu - návrh

Posouzení proveditelnosti