Odpadkové koše na Lesné - Čertova rokle
nezískal podporu

Čertova rokle a její okolí má málo odpadkových košů. Odpadkové koše jsou buďto malé a přeplněné, nebo je místo nich pouze plastový pytel a nebo chybí úplně. Cílem tohoto projektu je doplnit chybějící koše v Čertově rokli a okolí a na celé Lesné.

Čertova rokle je unikátní místo na Lesné, oáza zeleně uprostřed bytových domů. Několik desítek tisíc lidí každý den projde Čertovou roklí nebo jejím okolí, Rokle slouží k relaxaci, setkávání i odpočinku. Čertova rokle a její okolí má však málo odpadkových košů. Odpadkové koše jsou buďto přeplněné, nebo je místo nich pouze plastový pytel a nebo chybí úplně. Cílem tohoto projektu je doplnit chybějící koše v Čertově rokli a v jejím okolí, případně na celé Lesné. Projekt počítá s umístěním 100 ks nových košů, ale může to být i více. Jeden venkovní koš stojí kolem 5000 Kč s DPH. Větším množstvím odpadkových košů se přispějě k celkové čistotě Čertovy rokle a jejího okolí.


Veřejný přínos projektu: Zvýšení čistoty veřejného prostranství - parku čertova rokle. Uživatelé jsou všichni návštěvníci parku.

Navrhovatel:
Petr Lacman
Název:
Odpadkové koše na Lesné - Čertova rokle
Lokalita:
Brno - sever
Rozpočet:
491 000 Kč
Tématická oblast:
Zeleň
Délka realizace:
2 měsíce
Počet líbí se mi:
189
Status:
nezískal podporu
Rozpočet projektu - návrh
Popis položky Počet jednotek Cena za jednotku Cena celkem
odpadkový koš 100 3 000 300 000
Projektová dokumentace 1 35 000 35 000
vysypávání nových košů za rok 3 52 000 156 000
Cena celkem: 491 000 Kč