Odpadkové koše na Lesné - Čertova rokle
nezískal podporu
Petr Lacman
491 000 Kč (navržený)
Zeleň
Brno - sever
2 měsíce
189 líbí se mi

Čertova rokle a její okolí má málo odpadkových košů. Odpadkové koše jsou buďto malé a přeplněné, nebo je místo nich pouze plastový pytel a nebo chybí úplně. Cílem tohoto projektu je doplnit chybějící koše v Čertově rokli a okolí a na celé Lesné.

Čertova rokle je unikátní místo na Lesné, oáza zeleně uprostřed bytových domů. Několik desítek tisíc lidí každý den projde Čertovou roklí nebo jejím okolí, Rokle slouží k relaxaci, setkávání i odpočinku. Čertova rokle a její okolí má však málo odpadkových košů. Odpadkové koše jsou buďto přeplněné, nebo je místo nich pouze plastový pytel a nebo chybí úplně. Cílem tohoto projektu je doplnit chybějící koše v Čertově rokli a v jejím okolí, případně na celé Lesné. Projekt počítá s umístěním 100 ks nových košů, ale může to být i více. Jeden venkovní koš stojí kolem 5000 Kč s DPH. Větším množstvím odpadkových košů se přispějě k celkové čistotě Čertovy rokle a jejího okolí.

VEŘEJNÝ PŘÍNOS PROJEKTU: Zvýšení čistoty veřejného prostranství - parku čertova rokle. Uživatelé jsou všichni návštěvníci parku.

Rozpočet projektu - návrh