Internetový rozcestník pro Brno a okolí
nezískal podporu

Různých rozcestníků, stránek o akcích v Brně je spousta, problém je v tom, že v žádném nejsou všechny akce na jednom místě pohromadě!Vyhledávání v nich je často nepřehledné..Představuji si jednoduchý rozcestník akcí, kde bude opravdu téměř vše..

Největším problémem i v době facebooku je, se o zajímavé akci dozvědět, i na facebooku nejsou všechny akce, nebo nejsou ve sledované skupině a podobně, mám na mysli hlavně menší nízkorozpočtové a nekomerční akce, které nemají většinou žádnou velkou reklamu,
Navruji proto vznik nového kvalitního rozcestníku(nebo upravení stávajícího), který by byl intuitivně jednoduchý , přehledný,(vyhledávání podle mnoha kritérií) kam by šlo jednoduše a zdarma vložit info. o akci, výletu, divadelním představení v Předkláštěří v hospodě a podobně.
Vznik webu dostanou za úkol profesionálové a hlavně nebude ponechán svému osudu, ale měl by se minimálně jeden člověk dlouhodobě aktivně snažit o to aby se všechny akce objevili na tomto portále(kontaktování pořadatelů akcí)
Všechny klubové akce, veselice v menších vesničkách,autorské čtení, či amatérské vystoupení umělců, divadelní představení, akce spolků, to vše hlavně proto, že doposud nic takového neexistuje.


Veřejný přínos projektu: Konečně všechny zajímavé akce na jednom místě, semináře,výlety, hurá akce skupin..
Tento rozcestník je určen pro všechny cílové skupiny lidí, s velkou a podrobnou škálou nastavení, občan by se měl s jistotou spolehnout, že pokud organizátorům záleží na akci, bude tam uvedena.
Tento projekt má ušetřit čas všem hledajícím občanům, některé akce je i v dnešní době velký problém najít.

Navrhovatel:
Zdeněk Herblich
 
Kontaktovat navrhovatele
Název:
Internetový rozcestník pro Brno a okolí
Lokalita:
BRNO
Rozpočet:
3 000 000 Kč
Tématická oblast:
Kultura
Délka realizace:
6 měsíců
Počet líbí se mi:
80
Status:
nezískal podporu

Projekt není vázán na žádnou lokalitu

Rozpočet projektu - návrh
Popis položky Počet jednotek Cena za jednotku Cena celkem
vznik, úprava webu 1 345 000 345 000
reklama 1 200 000 200 000
Cena projektové dokumentace celkem: 1 55 000 55 000
údržba webu, práce 3 800 000 2 400 000
Cena celkem: 3 000 000 Kč