Zkratka v Černovičkách s lavičkami
nezískal podporu

Cílem je upravit špatně schůdnou, hojně užívanou zkratku parčíkem k trolejbusu v Černovičkách, u č.p. 22 v Brně-Slatině, s dvěmi lavičkami.

Jedná se o zkratku, která se používá už několik genarací z důvodu zkrácení cesty jak z Černoviček, tak i zpět. Zvlášť vyhledávaná je dětmi a maminkami, jelikož v dané lokalitě se velmi špatně přechází středně frekventovaná silnice. Zpevněním povrchu zkratky betonovým povrchem a zmírněním jejího převýšení by se tato zkratka zpřístupnila maminkám s kočárkem i osobám, kterým se už hůře chodí. V parčíku budou umístěny dvě lavičky pro příjemný odpočinek.


Veřejný přínos projektu: Jedná se o zkratku, která se používá už několik genarací z důvodu zkrácení cesty jak z Černoviček, tak i zpět. Zvlášť vyhledávaná je dětmi a maminkami, jelikož v dané lokalitě se velmi špatně přechází středně frekventovaná silnice. Zpevněním povrchu zkratky betonovým povrchem a zmírněním jejího převýšení by se tato zkratka zpřístupnila maminkám s kočárkem i osobám, kterým se už hůře chodí. V parčíku budou umístěny dvě lavičky pro příjemný odpočinek.

Navrhovatel:
Klára Nováková
Název:
Zkratka v Černovičkách s lavičkami
Lokalita:
Brno - Slatina
Rozpočet:
305 000 Kč
Tématická oblast:
Zeleň
Délka realizace:
3 měsíce
Počet líbí se mi:
75
Status:
nezískal podporu
Rozpočet projektu - návrh
Popis položky Počet jednotek Cena za jednotku Cena celkem
Lavička 2 25 000 50 000
Betonový povrch 1 200 000 200 000
Projektová dokumentace 1 25 000 25 000
posyp a údržba 3 10 000 30 000
Cena celkem: 305 000 Kč