První série veřejných setkání je za námi

V úterý 7. 3. 2017 se v prostorách radnice městské části Brno-Tuřany uskutečnilo zatím poslední veřejné setkání participativního rozpočtu Dáme na Vás.

Jednotlivá setkání proběhla celkem v deseti různých městských částech. Jsme rádi, že jste se všech setkání účastnili a společně jsme mohli vymýšlet zajímavé projekty pro Brno.

V úvodu vám vždy radní města Brna Tomáš Koláčný a koordinátorka Petra Klašková představili brněnský model participativního rozpočtu a odpovídali na vaše, často velmi zajímavé,  dotazy.  Následovalo společné vymýšlení, upravování a diskuze nad nápady na projekty, se kterými jste na setkání přišli. Velmi přínosná byla účast představitelů městských částí, protože právě oni nejlépe věděli, co se u nich plánuje a chystá, a mohli vám tak na místě dát spousty praktických informací, které jste pro své projekty potřebovali vědět.

Setkáním vládla uvolněná atmosféra a tvůrčí duch a za to vám patří velký dík.  Věříme, že jste odcházeli s konkrétnější představou o tom, jaký projekt podat a jak postupovat, abyste s ním co nejlépe uspěli.

Těšíme se na další setkání s vámi, ať už při srazu navrhovatelů nebo při listopadovém hlasování.