Sledujte vyhodnocování projektů a vytipujte si své favority už teď!

V galerii projektů pro vás aktuálně zveřejňujeme proveditelné a neproveditelné projekty. Proveditelné projekty postupují do závěrečného hlasování vás občanů, ve kterém rozhodnete, jaké projekty město zrealizuje. Využijte chytrých filtrů v galerii projektů, kde můžete například sledovat, jaké projekty ve vaší městské části postupují do závěrečného hlasování.

Ptáte se, proč jsou některé projekty posouzeny jako neproveditelné? „Některé projekty bohužel nedodržely pravidla uvedená v zásadách participativního rozpočtu města Brna. Jedná se především o maximální částku na realizaci projektu či maximální dobu jeho realizace. S ohledem na získané zkušenosti z pilotního ročníku participativního rozpočtu se do budoucna pokusíme nastavit pravidla volněji tak, aby byly bariéry pro zisk statusu realizovatelného projektu co nejnižší,“ říká radní pro participaci obyvatel Tomáš Koláčný.

Už víte, jak budete hlasovat? Podpoříte projekt, který vám padne do oka nebo upřednostníte konkrétní městskou část? Čas na vytipování favoritů právě započal!

Tým Dáme na vás