Spustili jsme web Dáme na vás. Jak se vám líbí?

Začátkem ledna jsme spustili web participativního rozpočtu města Brna damenavas.brno.cz. Na tomto webu najdete všechny důležité informace. Dozvíte se, co to participativní rozpočet je a jak se můžete zapojit i vy.

Máte už nějaký nápad, co byste v Brně chtěli zrealizovat? Již od 1. února bude možné prostřednictvím interaktivního formuláře přihlašovat projekty. Všechny podané projekty poté budou umístěny na webu v galerii a budou sbírat potřebnou podporu veřejnosti. V galerii bude také možné projekty přehledně třídit podle nejrůznějších kritérií, například podle umístění v městských částech Brna nebo tematického okruhu. Po rozkliknutí se v detailu projektu dozvíte všechny dostupné informace. Můžete si tak pročíst podrobný popis projektu, podívat se na předpokládané náklady a také na fotografie, obrázky či náčrty. Rovněž zde budete informováni o tom, v jakém stavu se projekt po podání nachází. Zejména, zda již získal potřebnou podporu veřejnosti a zda byl odeslán úřadu a městské části k posouzení. V detailu projektu budou také průběžně zveřejňovány výsledky posouzení.

Na webu naleznete přesný harmonogram a pozvánky na jednotlivé události – aktuality.

Líbí se vám náš nový web? Už máte nějaký nápad pro Brno? Napište nám. Za vaše připomínky a dotazy budeme rádi, kontakty naleznete zde.