Z realizace: Zbrusu nový altánek, moderní záchody a veřejný gril

Městské části, které se chopily realizace vítězných projektů z loňského ročníku, neusínají na vavřínech a posouvají projekty Brňanů směrem k úspěšné realizaci. Brno-střed se může těšit na zbrusu nový taneční altánek a moderní záchody na Kraví hoře. V Novém Lískovci se snad již brzy dozví, na jakém typu grilu se rozvoní dobroty na sousedské grilovačce.

V letošním roce započala pod křídly Brna-střed realizace mj. projektů Altánek – tančírna v parku a Záchody na Kraví hoře. V případě altánku už je víceméně jasné, že budou Brňáci a Brňačky moci své boky rozvlnit v areálu parku Anthropos a momentálně se řeší konkrétní umístění tohoto tanečního stánku. Také záchody na „Monte Bú“ už znají svou polohu a v řešení je momentálně výběr konkrétního dodavatele zařízení, aby vše klaplo dle přání navrhovatelky.

Nový Lískovec si za své vzal realizaci vítězného projektu Grilovací místo v Novém Lískovci, kdy už se rýsuje výsledná podoba celého „místa činu“ a momentálně se dojednávají poslední připomínky k úpravě terénu a především výběru vhodného grilovacího prvku.

Držíme pěsti, ať je brzo hotovo! 🙂