Zveme Vás na únorová veřejná setkání (workshopy)

Již od února se uskuteční série 10 setkání s veřejností (workshopů), která se budou konat v různých částech města Brna. Přijďte se dozvědět více a tvořit projekty společně.

Máte možnost se zde setkat s lidmi z vašeho okolí a prodiskutovat s nimi své i jejich nápady na to, co ve městě zrealizovat. Na setkání můžete přijít už s konkrétním nápadem nebo klidně i bez něj.

Setkání potrvá necelé dvě hodiny a bude probíhat zhruba následujícím způsobem: V úvodu setkání bude krátce představen projekt Dáme na vás, tedy participativní rozpočet města Brna. Dozvíte se, o čem to celé je. Jak je možné připravit a podat vlastní projekt nebo se jinak zapojit. Následně budeme společně diskutovat nad jednotlivými nápady příchozích. Účastníci se rozdělí do skupin podle toho, jaký nápad je bude nejvíce zajímat. Za pomoci pracovníků z magistrátu a úřadů městských částí poté můžete společně pracovat na přípravě projektu.

Jednotlivá setkání proběhnou v  těchto městských částech: Brno-střed, Židenice, Brno-sever, Líšeň, Královo Pole, Bystrc, Řečkovice a Mokrá Hora, Nový Lískovec, Žebětín a Tuřany (místo a čas setkání viz harmonogram). Na setkání bude zajištěno drobné občerstvení a je možné přijít i s dětmi. Vyberte si místo setkání, které je vám nejblíže, a přijďte mezi nás. Budeme naše město měnit k lepšímu společně.